Літня шина Goodyear EfficientGrip SUV 215/60 R17 96H
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip SUV 215/60 R17 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip SUV 215/60 R17 96H
Усі ціни 27 →Goodyear EfficientGrip SUV 215/60 R17 96H | 4 768 грн. |
Goodyear EfficientGrip SUV 215/60 R17 96H | 3 520 грн. |
Goodyear EfficientGrip SUV-4x4 215/60 R17 96H | 4 038 грн. |
Goodyear EfficientGrip SUV 215/60 R17 96H | 4 596 грн. |
Goodyear EfficientGrip SUV (215/60R17 96H) | 4 727 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 8 16 |
Шина просто чудова стоїть Хендай туксон Нешумна дорога тримає на відмінно немає Андрей: користуюся Goodyear EfficientGrip SUV 215/65 R16 98H більше року |
Недорога чудова шина для кросоверів, дуже рекомендую! 235/65R17 на Mazda СХ-5 Пробіг 30 000 км, за сезон. Зношування шини 30-40%. Тиха та плавна шина для траси та міста. Про покупку не шкодую, всім рекомендую! не знайдено! Типова шина для кросовера по місту та трасі, не для бездоріжжя! користуюся Goodyear EfficientGrip SUV 235/65 R17 104V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Как городской житель эта резина мне подходит. Сначала пугали довольно мягкие боковины, но при этом прочные, наскакивал пару раз на бордюр, баллоны целы. Хорошая управляемость на дороге, заметил уменьшение расхода бензина (немного, но есть такое), быстрая балансировка, прочный протектор, мало стирается. Это дорожная резина, надо помнить об этом. користуюся Goodyear EfficientGrip SUV місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →