Вантажна шина Goodyear FuelMax D 315/70 R22.5 154L
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear FuelMax D 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear FuelMax D 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 10 →Goodyear FUELMAX D (ведущая) 315/70 R22.5 154L/152M | 22 683 грн. |
Goodyear FuelMax D (приводная) 315/70 R22.5 154L/152M 20PR | 22 000 грн. |
GOODYEAR FuelMax D (ведуча) 315/70R22.5 154L/152M | 21 548 грн. |
GOODYEAR FuelMax D (ведуча) 315/70R22.5 154L/152M | 21 753 грн. |
GOODYEAR GOODYEAR FuelMax D (ведуча) 315/70R22.5 154L/152M | 22 059 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear FuelMax D 315/70 R22.5 154L
Ціни на Goodyear FuelMax D 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Goodyear FuelMax D 315/70 R22.5 154L | від 21 548 грн. | 10 пропозицій | ||
Goodyear FuelMax D 315/70 R22.5 154M | від 22 807 грн. | 3 пропозиції |