Вантажна шина Goodyear KMax D 235/75 R17.5 132M
Відео 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D 235/75 R17.5 132M 235/75 R17.5 " 132 M 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax D 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 14 →Goodyear KMax D (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 12 235 грн. |
Goodyear KMAX D (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 11 516 грн. |
Goodyear KMAX D (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 16PR "3PSF" | 10 776 грн. |
GOODYEAR Kmax D (ведуча) 235/75R17.5 132/130M | 10 814 грн. |
GOODYEAR GOODYEAR Kmax D (ведуча) 235/75R17.5 132/130M | 11 071 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax D 235/75 R17.5 132M
Ціни на Goodyear KMax D 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax D 235/75 R17.5 132M | від 10 776 грн. | 14 пропозицій | ||
Goodyear KMax D 245/70 R17.5 136M | від 11 310 грн. | 17 пропозицій |