Вантажна шина Goodyear KMax D 245/70 R19.5 136M
Відео 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax D 245/70 R19.5 136M
Усі ціни 13 →Goodyear KMAX D (ведущая) 245/70 R19.5 136/134M | 12 850 грн. |
Goodyear KMAX D (ведущая) (245/70R19.5 136M) | 12 934 грн. |
Goodyear KMAX D (приводная) 245/70 R19.5 136/134M 16PR "3PSF" | 12 480 грн. |
Goodyear KMax D (245/70R19.5 136M) | 13 033 грн. |
GOODYEAR GOODYEAR Kmax D (ведуча) 245/70R19.5 136/134M | 12 265 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди