Вантажна шина Goodyear KMax D 265/70 R17.5 139M
Відео 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D 265/70 R17.5 139M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax D 265/70 R17.5 139M
Усі ціни 18 →Goodyear KMax D (ведуча вісь) 265/70 R17.5 139/136M | 14 770 грн. |
Goodyear KMAX D (ведущая) 265/70 R17.5 139/136M | 13 546 грн. |
Goodyear KMAX D (ведущая) (265/70R17.5 139M) | 13 621 грн. |
Goodyear KMAX D (приводная) 265/70 R17.5 139/136M 16PR "3PSF" | 13 140 грн. |
Goodyear KMax D (265/70R17.5 139M) | 13 739 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди