Вантажна шина Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 154M
Відео 2 | Товар застарів 15 610 грн. Тип: ведуча; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 154; |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 154M
Ціни на Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 152M | від 20 288 грн. | 14 пропозицій | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154L | від 20 105 грн. | 11 пропозицій | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154M | від 22 132 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156L | від 21 226 грн. | 11 пропозицій | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156M | від 22 552 грн. | 3 пропозиції |