Вантажна шина Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154M 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154M
Goodyear KMAX D Gen-2 (315/70R22.5 154M) | 22 524 грн. |
Грузовые шины Goodyear KMax D Gen-2 (ведущая) 315/70 R22.5 154/152M 100152 | 22 132 грн. |
Вантажні шини Goodyear KMax D Gen-2 (провідна) 315/70 R22.5 154/152M | 23 460 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154M
Ціни на Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154L | від 20 056 грн. | 10 пропозицій | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154M | від 22 132 грн. | 3 пропозиції |