Вантажна шина Goodyear KMax S 265/70 R17.5 139M
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S 265/70 R17.5 139M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S 265/70 R17.5 139M
Усі ціни 15 →Goodyear KMax S (рульова вісь) 265/70 R17.5 139/136M | 14 769 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) 265/70 R17.5 139/136M | 14 032 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) 265/70 R17.5 139/136M 16PR "3PSF" | 13 201 грн. |
Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 265/70R17.5 139/136M | 14 165 грн. |
GOODYEAR Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 265/70R17.5 139/136M | 14 364 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди