Вантажна шина Goodyear KMax S 265/70 R19.5 140M
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 12 →Goodyear KMax S (рульова вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 13 378 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) (265/70R19.5 140M) | 12 597 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR "3PSF" | 11 795 грн. |
Грузовые шины Goodyear KMax S (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M 1001260139 | 12 430 грн. |
Goodyear KMax S (265/70R19.5 140M) | 12 680 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди