Вантажна шина Goodyear KMax S 295/60 R22.5 150K
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S 295/60 R22.5 150K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S 295/60 R22.5 150K
GOODYEAR Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 295/60R22.5 150K/149L | 21 228 грн. |
Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 295/60R22.5 150K/149L | 20 933 грн. |
Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 295/60R22.5 150K/149L | 20 737 грн. |
GOODYEAR Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 295/60R22.5 150K/149L | 20 835 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) 295/60 R22.5 150K/149L | 21 090 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax S 295/60 R22.5 150K
Ціни на Goodyear KMax S 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax S 295/60 R22.5 150K | від 20 737 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax S 295/60 R22.5 150L | від 21 948 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear KMax S 315/60 R22.5 154L | від 22 600 грн. | 6 пропозицій |