Вантажна шина Goodyear KMax S Gen-2 315/60 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S Gen-2 315/60 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S Gen-2 315/60 R22.5 154L
Усі ціни 11 →Goodyear KMAX S GEN-2 (рульова вісь) 315/60 R22.5 154/148L | 23 214 грн. |
Goodyear KMAX S GEN-2 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L | 23 273 грн. |
Goodyear KMax S Gen-2 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L 18PR "3PSF" | 21 937 грн. |
Грузовые шины Goodyear KMax S Gen-2 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L 100197 | 24 047 грн. |
Goodyear KMAX S Gen-2 (315/60R22.5 154L) | 23 594 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди