Вантажна шина Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156M
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156M 315/80 R22.5 " 156 L 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156M
Goodyear KMAX S Gen-2 (315/80R22.5 156M) | 22 952 грн. |
Грузовые шины Goodyear KMax S Gen-2 (рулевая) 315/80 R22.5 156/154M 100152 | 22 552 грн. |
Шини Goodyear KMax S Gen-2 (рулевая) 315/80 R22,5 156/154M | 23 650 грн. |
Вантажні шини Goodyear KMax S Gen-2 (рульова) 315/80 R22.5 156/154M | 23 905 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156M
Ціни на Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156M |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156L | від 21 355 грн. | 8 пропозицій | ||
Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156M | від 22 552 грн. | 4 пропозиції |