Вантажна шина Goodyear KMax T 235/75 R17.5 144J
Відео 5 | від 13 412 грн. Купити! Шина Goodyear KMAX T (причіпна) 235/75 R17.5 144J/143FМаркетплейс: Rozetka.ua a-gikЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 144J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax T 235/75 R17.5 144J
Ціни на Goodyear KMax T 235/75 R17.5 144J |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 143F | від 12 250 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 143J | від 11 536 грн. | 7 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 144F | від 11 455 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 144J | від 13 412 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 143J | від 13 997 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146F | від 12 425 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146J | від 14 579 грн. | 1 пропозиція |