Вантажна шина Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146F
Відео 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146F
Goodyear KMAX T (прицепная) 245/70 R17.5 146F(143J) 18PR "3PSF" | 12 425 грн. |
Грузовые шины Goodyear KMax T (прицепная) 245/70 R17.5 146F 1001066651 | 13 112 грн. |
Goodyear KMax T (245/70R17.5 146F) | 13 322 грн. |
Шини Goodyear KMax T (прицепная) 245/70 R17,5 146F | 13 750 грн. |
Вантажні шини Goodyear KMax T (причіпна) 245/70 R17.5 146F | 13 899 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146F
Ціни на Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146F |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 143J | від 13 188 грн. | 7 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146F | від 12 425 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146J | від 13 563 грн. | 3 пропозиції |