Зимова шина Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91T
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91T
Усі ціни 6 →Goodyear UltraGrip 9 PLUS 205/55 R16 91T | 3 580 грн. |
Goodyear Ultra Grip 9+ (205/55R16 91T) | 3 412 грн. |
Шини Goodyear UltraGrip 9+ 205/55 R16 91T | 5 085 грн. |
Goodyear UltraGrip 9 + 205/55 R16 91T | 3 400 грн. |
Goodyear UltraGrip 9 Plus 205/55 R16 91T 548595 | 4 621 грн. |
Goodyear UltraGrip 9 Plus 205/55 R16 91T | 4 941 грн. |
Машини на передньому приводі. За одну зиму перевірив гуму у всіх погодних умовах: снігопад, укочений сніг, ожеледиця на асфальті, мокрий асфальт, морози, тепла суха погода. У великій кількості снігу гума просто вежа. Вигрібала з будь-якої каші, снігу, заїжджала і виїжджала по 30-40 см снігу по цілині на паркування, ніде жодного разу не застрягла. Укочений сніг і ожеледиця теж не було великою труднощами. Гума тримає дорогу (ясна річ при адекватній їзді в такі умови), так само щодо ефективно гальмувала і виїжджала на підйом. У морози -20 особливо не дубіла і залишалася м'якою. При температурі +10 гума стає дуже м'якою, тут краще переходити на літо. Не знайшов. Хіба що цінник кусається небагато, але безпека та ціла машина дорожчі. Владимир И: користуюся Goodyear Ultra Grip 9 Plus 175/60 R15 81T кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91T
Ціни на Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91H | від 3 350 грн. | 9 пропозицій | ||
Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91T | від 3 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 94H | від 7 507 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →