Зимова шина Goodyear Ultra Grip Ice 2 Plus 155/70 R19 88T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Ice 2 Plus 155/70 R19 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Ice 2 Plus 155/70 R19 88T
Усі ціни 20 →Goodyear UltraGrip Ice 2 + 155/70 R19 88T XL FP | 4 503 грн. |
Шина Goodyear UltraGrip Ice 2 Plus 155/70 R19 88T XL | 4 680 грн. |
Зимние шины Goodyear UltraGrip Ice 2+ 155/70 R19 88T 1002182336 | 4 546 грн. |
GoodYear UltraGrip Ice 2 Plus 155/70 R19 88T | 4 418 грн. |
Goodyear Ultra Grip Ice 2 Plus 155/70 R19 88T XL 122855 | 4 695 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →