Зимова шина Goodyear Ultra Grip Performance 2 205/60 R16 92H
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Performance 2 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 92 H BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Performance 2 205/60 R16 92H
Goodyear UltraGrip Performance 2 205/60 R16 92H | 4 450 грн. |
Goodyear Ultra Grip Performance 2 (205/60R16 92H) | 4 053 грн. |
Goodyear Ultra Grip Performance 2 205/60 R16 92H 45914 | 4 289 грн. |
Goodyear Ultra Grip Performance 2 (205/60R16 92H) | 4 083 грн. |
GOODYEAR ULTRA GRIP PERFORMANCE 2 205/60 R16 92 H | 4 075 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip Performance 2 205/60 R16 92H
Ціни на Goodyear Ultra Grip Performance 2 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance 2 205/60 R16 92H | від 4 053 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear Ultra Grip Performance 2 205/60 R16 92H BMW/Mini | від 4 006 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →