Всесезонна шина Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 235/50 R18 101V
Відео 12Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 235/50 R18 101V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 235/50 R18 101V
Шини Goodyear Vector 4 Seasons G2 235/50 R18 101V XL | 17 095 грн. |
Goodyear Vector 4Seasons G2 235/50 R18 101V XL FR 533484 | 15 642 грн. |
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-2 FR 235/50R18 FR 101V | 12 360 грн. |
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-2 FR 235/50R18 FR 101V | 12 978 грн. |
0 0 6 5 |
купил машину на дешевых шинах когда обулся в Goodyear сразу почувствовал разницу! мягкие но крепкие! тормозной путь уменьшился в разы по сравнению с отечественными хотелось бы чтобы такое качество и подешевле користуюся Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 175/65 R14 82T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 11 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо