Всесезонна шина Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/65 R17 106V
Відео 24Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/65 R17 106V 225/65 R17 106 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/65 R17 106V
Усі ціни 44 →Шина Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 225/65 R17 106V XL | 5 147 грн. |
Goodyear Vector 4 Seasons SUV Gen-3 225/65 R17 106V XL | 5 398 грн. |
Goodyear Vector 4 Seasons SUV Gen-3 225/65 R17 106V XL | 5 680 грн. |
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 SUV 225/65 R17 106V | 5 896 грн. |
Шины Goodyear Vector 4 Seasons G3 SUV XL 225/65R17 106V | 5 959 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/65 R17 106V
Ціни на Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/65 R17 106V |
---|---|---|---|---|
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/65 R17 106V | від 5 147 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →