Всесезонна шина Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V
Відео 24Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V 205/55 R16 91 V 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V
Усі ціни 39 →Шина Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 205/55 R16 91V | 3 204 грн. |
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 205/55 R16 91V | 3 361 грн. |
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 205/55 R16 91V (9080465606) | 5 430 грн. |
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 205/55 R16 91V | 3 299 грн. |
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V | 3 755 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V
Ціни на Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V | від 3 204 грн. | 39 пропозицій | ||
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 94V | від 3 312 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →