Мікрохвильова піч Gorenje Advanced MO 20 A3W білий (733236)
Фото 5 |
Gorenje Advanced MO 20 A3W |
|
Мікрохвильова піч із серії Gorenje Advanced є недорогою і досить простою моделлю для підігріву, розморожування продуктів і приготування їжі. У неї досить класичний для подібних пристроїв дизайн і найнеобхідніші для повсякденної роботи функції. Максимальна потужність складає 800 Вт, на вибір є 5 режимів потужності та 11 програм автоприготування із встановленими налаштуваннями для конкретних страв та процесів.
Це значно полегшує готування, тому що все, що від вас вимагається, - вказати вагу продуктів і включити необхідний режим. Для керування призначена панель, що складається зі звичайних кнопок, поворотного регулятора і невеликого LED дисплея, який відображає інформацію про вибраний режим і до закінчення циклу часу. Корисною (особливо для сімей з маленькими дітьми) буде функція блокування панелі керування – вона запобігає випадковому включенню та зміні налаштувань.
А ще Gorenje Advanced MO 20 A3W – досить компактний пристрій об'ємом 20 літрів. Це означає, що модель більше розрахована на холостяків та сім'ї з кількох людей. Усередині піч оснащена поворотним скляним столиком діаметром 270 мм та має емальоване покриття. Камера легко очищається від забруднень за допомогою програми AquaClean. Для цього необхідно набрати в будь-яку ємність невелику кількість води та поставити її в мікрохвильову піч. Пар, що утворився, розм'якшує засохлі залишки їжі і плями жиру, в результаті чого покриття достатньо протерти вологою ганчіркою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje Advanced MO 20 A3W білий
Усі ціни 110 →Мікрохвильова піч Gorenje MO 20 A3W | 3 395 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W | 3 699 грн. |
Gorenje Gorenje MO20A3W | 3 699 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W | 3 699 грн. |
0 1 1 2 |
Гарна мікрохвильовка, зі своїми плюсами та мінусами. Для звичайних побутових потреб – ідеальна. Зручність використання. Багато режимів, зручний таймер, сповіщення якщо забули забрати їжу з мікрохвильовки)
Естетичний зовнішній вигляд. Виглядає мінімалістично, маю у чорному кольорі, і вона ідеально підходить під мою кухню. Гриє рівномірно, швидко. Невеликий розмір. Може бути і плюсом та мінусом. Займає мало місця, але великі тарілки можуть не влізати, так само як якісь миски, наприклад. Артем Процак: користуюся Gorenje Advanced MO 20 A3W кілька місяців |
Замовляв двічі дану модель, двічі відмовився забрати, перший раз в алло, були дуже потерті дверці, другий в іншому магазиніні, теж були невеликі потертості, подряпинки на тій панельці де годинник. Дизайн, ціна. Брак на виробництві (потертості, подряпини на новому виробі), можливо якась партія така. |
Відмінна мікрохвильова піч за свої гроші. Гарний дизайн. М'який регулятор можна одним пальцем крутити. Вибирав між цією і Gorenje MO 20 E1 чорною, і радий, що вибрав цю, тому що в MO 20 E1 в магазині помацав - туго крутяться обидва регулятори. У мікрохвильовій печі звук натискання кнопок і сигнал про готовність пищалка, не дзвінок як механічних. Кнопка дверей утискається повністю, а не як двері на петлях. Є функція "очищення пором", хоча покриття всередині таке, що і без неї легко відмивається.
На неї можна згори ставити щось, тому що вентиляція збоку розташована, дуже зручно коли мало місця. Є купа функція, при чому після прочитання інструкції дуже легко розуміти за що кожна кнопка відповідає. Кнопка відкриття дверей добре працює, мені подобається. Можна вимкнути звук натискання кнопок та сигнал приготування. Складання щільна, нічого не тріщить і не скрипить. Гучно грюкають двері. Ставитиму силіконові крапельки.
Не можна регулювати гучність пищалки, можна лише вимкнути звук, а хотілося просто тихіше зробити. Денис Діоніс: користуюся Gorenje Advanced MO 20 A3B кілька місяців |
Модификації Gorenje Advanced MO 20 A3W
Ціни на Gorenje Advanced MO 20 A3W |
---|---|---|---|---|
Gorenje Advanced MO 20 A3W білий | від 3 280 грн. | 112 пропозицій | ||
Gorenje Advanced MO 20 A3X нержавіюча сталь | від 3 449 грн. | 78 пропозицій | ||
Gorenje Advanced MO 20 A3B чорний | від 3 249 грн. | 109 пропозицій |