Мікрохвильова піч Gorenje Advanced MO 20 A3X нержавіюча сталь (733238)
Фото 5 |
Gorenje Advanced MO 20 A3X |
|
Мікрохвильовку виробника Gorenje можна віднести до середнього класу пристроїв. Вона характеризується стандартними розмірами робочої камери (20 літрів) зі звичним емальованим покриттям і традиційним управлінням з кнопками і тактовим перемикачем. Ще прилад оснащений 800-ватним магнетроном з можливістю вибору інтенсивності нагріву. Розширює можливості використання мікрохвильової печі Gorenje MO 20 A3X присутність 11 програм автоприготування.
Наприклад, режим SoftMelt дозволить швидко розтопити вершкове масло або шоколад, StayWarm — підтримувати приготовані страви гарячими, а WarmPlate — попередньо розігрівати посуд. Також НВЧ-піч підтримує звичайну і автоматичну розморожування (відповідно за часом і вагою продуктів). До додаткових фішок приладу відноситься режим очищення парою AquaClean, функція швидкий старт, економія енергії і захист від дітей, а також можливість регулювання гучності або відключення звукових оповіщень. Крім забарвлення "під нержавіючу сталь" дану модель у продажу можна знайти і в інших варіантах оформлення, включаючи повністю чорну або з білими вставками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje Advanced MO 20 A3X нержавіюча сталь
Усі ціни 81 →Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3X | 3 589 грн. |
Мікрохвильовка Gorenje MO20A3X | 3 899 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3X | 3 799 грн. |
Gorenje Gorenje MO20A3X | 3 799 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3X | 3 799 грн. |
0 1 1 2 |
Гарна мікрохвильовка, зі своїми плюсами та мінусами. Для звичайних побутових потреб – ідеальна. Зручність використання. Багато режимів, зручний таймер, сповіщення якщо забули забрати їжу з мікрохвильовки)
Естетичний зовнішній вигляд. Виглядає мінімалістично, маю у чорному кольорі, і вона ідеально підходить під мою кухню. Гриє рівномірно, швидко. Невеликий розмір. Може бути і плюсом та мінусом. Займає мало місця, але великі тарілки можуть не влізати, так само як якісь миски, наприклад. Артем Процак: користуюся Gorenje Advanced MO 20 A3W кілька місяців |
Замовляв двічі дану модель, двічі відмовився забрати, перший раз в алло, були дуже потерті дверці, другий в іншому магазиніні, теж були невеликі потертості, подряпинки на тій панельці де годинник. Дизайн, ціна. Брак на виробництві (потертості, подряпини на новому виробі), можливо якась партія така. |
Відмінна мікрохвильова піч за свої гроші. Гарний дизайн. М'який регулятор можна одним пальцем крутити. Вибирав між цією і Gorenje MO 20 E1 чорною, і радий, що вибрав цю, тому що в MO 20 E1 в магазині помацав - туго крутяться обидва регулятори. У мікрохвильовій печі звук натискання кнопок і сигнал про готовність пищалка, не дзвінок як механічних. Кнопка дверей утискається повністю, а не як двері на петлях. Є функція "очищення пором", хоча покриття всередині таке, що і без неї легко відмивається.
На неї можна згори ставити щось, тому що вентиляція збоку розташована, дуже зручно коли мало місця. Є купа функція, при чому після прочитання інструкції дуже легко розуміти за що кожна кнопка відповідає. Кнопка відкриття дверей добре працює, мені подобається. Можна вимкнути звук натискання кнопок та сигнал приготування. Складання щільна, нічого не тріщить і не скрипить. Гучно грюкають двері. Ставитиму силіконові крапельки.
Не можна регулювати гучність пищалки, можна лише вимкнути звук, а хотілося просто тихіше зробити. Денис Діоніс: користуюся Gorenje Advanced MO 20 A3B кілька місяців |
Модификації Gorenje Advanced MO 20 A3X
Ціни на Gorenje Advanced MO 20 A3X |
---|---|---|---|---|
Gorenje Advanced MO 20 A3W білий | від 3 315 грн. | 120 пропозицій | ||
Gorenje Advanced MO 20 A3X нержавіюча сталь | від 3 423 грн. | 82 пропозиції | ||
Gorenje Advanced MO 20 A3B чорний | від 3 040 грн. | 121 пропозиція |