Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM 235 ORAB (728172)
Фото 5 |
Gorenje BM 235 ORAB білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje BM 235 ORAB
Усі ціни 95 →Мікрохвильова піч вбудована Gorenje BM 235 ORA-B | 10 149 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM235ORAB | 17 799 грн. |
GORENJE BM 235 ORA-B | 14 283 грн. |
Gorenje Gorenje BM235ORAB | 17 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje BM 235 ORAB
Ціни на Gorenje BM 235 ORAB |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 235 ORAW | від 8 740 грн. | 106 пропозицій | ||
Gorenje BM 235 ORAB | від 8 790 грн. | 95 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →