Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM 235 SYB (732952)
Фото 6 |
Gorenje BM 235 SYB 2020 рікавтоприготування білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje BM 235 SYB
Усі ціни 12 →Gorenje BM235SYB | 10 800 грн. |
GORENJE BM235SYB | 13 999 грн. |
Gorenje BM235SYB | 9 250 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM235SYB | 16 156 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Gorenje BM235SYB | 13 869 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Gorenje BM 235 SYB
Ціни на Gorenje BM 235 SYB |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 235 SYW | від 8 650 грн. | 46 пропозицій | ||
Gorenje BM 235 SYB | від 9 250 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →