Мікрохвильова піч Gorenje Classico MO 4250 CLB графіт (434739)
Відео 4Фото 4 |
Gorenje Classico MO 4250 CLB бежевий графіт |
|
Завдяки стильному, стилізованому під «класику» дизайну ця модель яскраво виділяється серед інших пристроїв того ж цінового сегмента. При цьому характеристики швидше класичні: потужність нагрівального елемента знаходиться на рівні 700 Вт, реалізовано 5 рівнів для її регулювання. Стінки робочої камери мають емалеве покриття, корисний об'єм становить стандартні 20 літрів. З додаткових можливостей – гриль і режим розморожування продуктів без підігрівання. Управління здійснюється двома поворотними перемикачами, дисплея не передбачено.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje Classico MO 4250 CLB графіт
Усі ціни 85 →Мікрохвильовка з грилем Gorenje MO4250CLB | 5 999 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO4250CLB | 5 699 грн. |
Gorenje Gorenje MO4250CLB | 5 699 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO4250CLB | 5 699 грн. |
ще 20 пропозицій
4 2 3 6 |
Зробили на кухні дизайнерський ремонт та купили нові меблі у силі "вінтаж". Частина техніки тепер вбудована, але деякі дрібниці типу мікрохвильові печі стоять окремо. З цими ось "дрібницями" і виникли проблеми. Сучасна побутова техніка це, як правило, прямі лінії, контрастні кольори з повсюдним використанням металиків і дизайн у стилі "хай-тек". З вінтажними меблями та інтер'єром кухні такі конструкції не поєднуються від слова зовсім. Виручила ця модель Gorenje із серії Classico. Дизайн, що ідеально підходить для нашого ретроремонту та меблів. Ручки "під старовину" і фігурні лінії на дверцятах мало не точно повторюють інші елементи декору в кімнаті. Спочатку бентежило відсутність поворотного столу, але розподіл мікрохвильового випромінювання за допомогою особливого розсіювача, що називається Stirrer technology, справляється непогано. Принаймні жодних проблем з рівномірністю прогріву не помітив. І все ж таки поворотний стіл був би корисний при роботі гриля. Але, зате без цього елемента конструкції пекти значно простіше протирати і чистити. Дно робочої камери керамічне, стійке до утворення подряпин та приємне на дотик. Вибрати потужність та тривалість обробки легко та просто за допомогою двох стилізованих ручок-селекторів. Час задається в діапазоні від 30 с до 30 хвилин, потужність має п'ятиступінчасте регулювання. Відсутність поворотного столу не впливає на рівномірність прогріву НВЧ випромінюванням, але при роботі гриля нерівномірність є. |
Показано 1 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Gorenje Classico MO 4250 CLB
Ціни на Gorenje Classico MO 4250 CLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje Classico MO 4250 CLI бежевий | від 5 220 грн. | 72 пропозиції | ||
Gorenje Classico MO 4250 CLB графіт | від 4 575 грн. | 85 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →