Мікрохвильова піч Gorenje Essential MO 17 E1S сріблястий (733231)
Відео 7Фото 5 |
Gorenje Essential MO 17 E1S білий сріблястий |
|
Виконана в сріблясто-чорному кольорі НВЧ-піч торгової марки Gorenje - це представник фірмової лінійки Essential і рішення початкового цінового сегмента. Модель, головним чином, призначається для розігріву або розморожування невеликих порцій їжі, адже робоча камера вміщує всього 17 літрів. Тому і підійде прилад насамперед холостякам або невеликим сім'ям, у яких на кухні не так багато вільного місця (габарити корпусу 26x45x34 см).
Мікрохвильова піч Gorenje Essential MO 17 E1S отримала надійні, прості та зрозумілі органи управління. У самому низу знаходиться кнопка відкриття дверцят, а вище пара поворотних перемикачів - відповідно для вибору часу нагріву (таймер від 1 до 35 хвилин) та налаштування потужності магнетрона (5 рівнів з максимальною інтенсивністю 700 Вт). До корисних фішок приладу належить підтримка очищення парою AquaClean. У відповідному режимі, який займає лише 5 хвилин, відбувається розм'якшення парою залишків їжі, жиру та інших забруднень на емальованих стінках мікрохвильової печі. Після нього знадобиться лише протерти робочу камеру вологою ганчіркою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje Essential MO 17 E1S сріблястий
Усі ціни 16 →Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1S | 2 999 грн. |
Мікрохвильовка Gorenje MO17E1S | 3 145 грн. |
Gorenje MO17E1S | 3 320 грн. |
Микроволновая печь Gorenje MO 17 E1S | 3 240 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1S | 3 140 грн. |
Модификації Gorenje Essential MO 17 E1S
Ціни на Gorenje Essential MO 17 E1S |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential MO 17 E1W білий | від 2 659 грн. | 22 пропозиції | ||
Gorenje Essential MO 17 E1S сріблястий | від 2 699 грн. | 16 пропозицій |