Мікрохвильова піч Gorenje Essential MO 20 E1W білий
Фото 5 |
Gorenje Essential MO 20 E1W |
|
У лінійці виробника Gorenje НВЧ-піч належить до початкових рішень. При відносно невеликих розмірах корпусу (26x45x34 см) модель отримала покриту емаллю робочу камеру стандартної ємності (20 літрів) і поворотний столик діаметром 270 мм.цього повинно бути цілком достатньо для швидкого розігріву або розморожування невеликих порцій їжі/напівфабрикатів. Мікрохвильова піч Gorenje MO 20 E1W оснащена 800-ватним магнетроном з п'ятьма рівнями регулювання потужності (відповідно 17, 33, 55, 77 і 100% від максимальної інтенсивності).
Якщо не брати до уваги кнопку, яка призначена для відкриття дверцят, органи управління представлені тільки поворотними перемикачами. Верхній дозволяє вибрати потужність нагріву, а нижній — вказати час в інтервалі від 1 до 35 хвилин. Окремої згадки заслуговує функція AquaClean, яка призначається для очищення робочої камери НВЧ-печі паром. Після відповідного циклу процедура видалення жиру і залишків їжі з внутрішніх стінок максимально спрощується. Також варто відзначити, що мікрохвильовка зустрічається у продажу не тільки з білими стінками корпусу, але і з сріблястими, а також повністю в чорному виконанні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje Essential MO 20 E1W білий
Усі ціни 96 →Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1W | 3 299 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1WH | 2 899 грн. |
Gorenje Gorenje MO20E1W | 3 299 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO 20 E1W біла (M20XYZ) | 3 899 грн. |
Микроволновая печь Gorenje MO20E1WH | 2 835 грн. |
Добре нагріває, компактна. Дзвінкає і закривається голосно. Veronika: користуюся Gorenje Essential MO 20 E1W кілька місяців |
Модификації Gorenje Essential MO 20 E1W
Ціни на Gorenje Essential MO 20 E1W |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential MO 20 E1W білий | від 2 597 грн. | 98 пропозицій | ||
Gorenje Essential MO 20 E1S сріблястий | від 3 180 грн. | 12 пропозицій | ||
Gorenje Essential MO 20 E1B чорний | від 3 167 грн. | 89 пропозицій |
Добре нагріває, єдиний нюанс те, що вона голосно дзинькає при відключенні і закривається голосно, а так можу її рекомендувати.