Морозильний лар Gorenje FH 25 FPW 248 л
Фото 4 |
Gorenje FH 25 FPW 2022 рікробота в мороз 198 л248 л |
|
Морозильна скринька із системою захисту від замерзання FreezeProtect. Такий агрегат зможе надійно та безперебійно працювати навіть у неопалюваному приміщенні з температурою до –15 °C. Модель можна розміщувати в гаражі, підвалі або на лоджії. Серед іншого пристрій відрізняється збільшеною місткістю камери зберігання об'єм низькотемпературної зони досягає 248 л. Продуктивність охолодження знаходиться в межах 11 кг на добу.
Морозильна скриня Gorenje FH 25 FPW отримала дверцята із замком та підсвічуванням. Це комфортна, безпечна і продуктивна модель, розрахована на довгострокове зберігання продуктів. Управління реалізовано поворотним термостатом, який дає змогу налаштовувати температуру заморозки у досить широких межах. На випадок мимовільного незапланованого розморожування передбачено світлову сигналізацію. Додатково передбачені індикатори наявності електромережі та активної роботи морозильного контуру. Скриня відмінно зберігає холод навіть при знеструмленні - час автономної роботи складає 39 годин! Річний енергоспоживання становить близько 269 кВтг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje FH 25 FPW 248 л
Усі ціни 9 →Морозильна скриня Gorenje FH25FPW | 13 837 грн. |
Морозильный ларь Gorenje FH25FPW | 13 412 грн. |
Gorenje FH25FPW | 13 290 грн. |
Gorenje FH25FPW | 15 170 грн. |
Морозильник GORENJE FH25FPW | 16 084 грн. |
Модификації Gorenje FH 25 FPW
Ціни на Gorenje FH 25 FPW |
---|---|---|---|---|
Gorenje FH 21 FPW 198 л | від 8 880 грн. | 11 пропозицій | ||
Gorenje FH 25 FPW 248 л | від 13 290 грн. | 9 пропозицій |