Варильна поверхня Gorenje G 640 EXB чорний (737649)
Фото 7 |
Gorenje G 640 EXB чорний 2020 рікEssential нержавіюча сталь чорний |
|
Стильна, надійна і недорога вбудована газова варильна поверхня з робочим столом з емальованої сталі, сталевими гратами, системою автоподжига і газ-контролем. Відрізняється демократичною вартістю і стриманим зовнішнім дизайном. Позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії з лінійки Gorenje Essential зразка 2020 року, здатна органічно вписатися в будь-який сучасний кухонний інтер'єр, витриманий в темних тонах.
Має практичну систему автоматичного підпалу, яка вбудована в поворотні ручки газових кранів. Надійні емальовані сталеві решітки, гарантують стійке положення посуду, без наслідків переносять вплив відкритого вогню і не змінюють свого охайного зовнішнього вигляду під дією високих температур. Обидві секції можуть без проблем поміститися в автоматичну посудомийну машину потужність і розміри конфорок варильної поверхні Gorenje G 640 EXB дають можливість ефективно використовувати круглий посуд будь-яких розмірів. Велика конфорка потужністю 3 кВт забезпечує швидкий Підігрів значної кількості води і буде корисна при роботі з великими сковородами. Система газ-контролю зупинить витік газу при загасанні або зриві полум'я. Варильна поверхня розрахована на роботу, як з трубопровідним газом, так і зі зрідженим балонним паливом (змінні сопла в комплекті).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje G 640 EXB чорний
Усі ціни 115 →Варильна поверхня Gorenje G 640 EXB | 6 689 грн. |
Варочная поверхность газовая Gorenje G640EXB | 6 916 грн. |
Gorenje Gorenje G640EXB | 7 999 грн. |
Варильна поверхня Gorenje G640EXB | 7 200 грн. |
GORENJE G640EXB | 6 528 грн. |
Модификації Gorenje G 640 EXB
Ціни на Gorenje G 640 EXB |
---|---|---|---|---|
Gorenje G 640 EX нержавіюча сталь | від 5 396 грн. | 64 пропозиції | ||
Gorenje G 640 EXB чорний | від 5 340 грн. | 117 пропозицій |