Бойлер Gorenje GBF 120 T/V9 (358194)
Gorenje GBF 120 T/V9 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 3 6 2 |
Звичайний водонагрівач. Брали на сім'ю з 3-х осіб, 4 особи це їх максимум, вода для останнього буде просто теплою, не гарячою. Купував двічі однієї моделі. Ось протек бак у другого. Середній ресурс мають 6 років, без обслуговування з фільтром грубої очистки води. Економічний Ресурс бака близько 6 років, замість зазначених 10 Roman: користуюся Gorenje GBF 80T/V9 більше року |
Відгуки людей, реклама Ще не включав, але за першими відчуттями – дуже ніжна конструкція. У старому будинку був український найдешевший бойлер - і там реально всі металеві частини були набагато міцніші і непохитніші, а цей GORENJE начебто з паперу зроблений. трохи облізла фарба і видно метал зі слідами іржі. Їх іржавими на заводі збирають?)) Воха: користуюся Gorenje GBF 50T/V9 менше місяця |
Бойлер купувався з розрахунку на маленьку сім'ю (2 особи) – 50 літрів для цього більш ніж достатньо. Головними критеріями були наявність сухого тену та магнієвий анод. Хотілося максимально уникнути швидкої появи накипу в баку. Бак хоч і на 50 літрів, але все одно займає чимало місць. Вішати є сенс тільки у великій ванній кімнаті або в туалеті, т.к. Одночасно потрібно попрощатися майже з півметром вільного простору.
50 літрів вистачає для прийняття душу двом людям поспіль. Якщо митись швидко, то вистачить і третій людині. Для миття посуду взагалі з лишком. Тримає температуру дуже довго, можна спокійно відключати вдень, з метою економії (але не варто цим зловживати). Є датчик температури, але на нього можна подивитися лише раз, а потім забути про нього, т.к. бак важить майже під стелею, і слабо видно, що там показує. Головний плюс у тому, що можна вибрати меншу температуру нагріву води. Переключивши "важіль" у позицію Е (Еко-режим), вода нагріватиметься до 55 градусів. Звичайно, тут є свої плюси та мінуси. Плюси в тому, що буде витрачатися менше електроенергії (хай живе економія), і вода нагріватиметься набагато швидше. Мінус у тому, що не багатьом сподобається, коли вода буде не така гаряча (якщо ви морж, тоді це вам у плюс) – потрібно буде менше змішувати з холодною, тому що. взимку під такою температурою складніше зігрітися. екорежим займає багато місця Андрей Б.: користуюся Gorenje GBF 50T/V9 більше року |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Андрей
2 травня 2020, 22:30
Можно ли отключить один тен для уменьшения мощности? #
на даче ограничение сети по мощности
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Модификації Gorenje GBF 120 T/V9
Ціни на Gorenje GBF 120 T/V9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBF 50T/V9 | від 6 445 грн. | 3 пропозиції | ||
Gorenje GBF 80T/V9 | від 7 140 грн. | 3 пропозиції | ||
Gorenje GBF100T/V9 | від 8 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Gorenje GBF 120 T/V9 | від 8 090 грн. | 1 пропозиція | ||
Gorenje GBF 150 T/V9 | від 9 418 грн. | 30 пропозицій |
Рекомендуємо