Бойлер Gorenje GBF 50T/V9 (358186)
Gorenje GBF 50T/V9 |
|
Молодша модель в сімействі доступних водонагрівачів накопичувального типу з двома «сухими» ТЕНами сумарною потужністю 1400 Вт. Бойлер має циліндричну форму і монтується на стіну суто у вертикальному положенні. Бак моделі вміщує 50 л води і покритий зсередини термостійкою емаллю. Додаткова ланка на сторожі захисту від корозії — магнієвий анод, заміну якого необхідно проводити раз у кілька років.
Механічна панель управління водонагрівачем винесена на передню панель корпусу. В її активах є світлодіодна індикація роботи, а ось температурного датчика на ній немає. Бойлер оснащений запобіжним клапаном (зливає надлишки води при підвищенні тиску в системі понад допустимої норми) і захистом від перегріву. Нагрівання повного бака води в ньому проводиться за 2 год. 40 хв. (до температури 75 °С). Гарантія на цілісність внутрішнього резервуара водонагрівача становить 10 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GBF 50T/V9
Водонагрівач Gorenje GBF 50 T/V9 | 6 445 грн. |
Бойлер електричний Gorenje GBF50T/V9 (358186) 358186 | 7 624 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBF 50 T/V9 | 6 450 грн. |
1 3 6 2 |
Відгуки людей, реклама Ще не включав, але за першими відчуттями – дуже ніжна конструкція. У старому будинку був український найдешевший бойлер - і там реально всі металеві частини були набагато міцніші і непохитніші, а цей GORENJE начебто з паперу зроблений. трохи облізла фарба і видно метал зі слідами іржі. Їх іржавими на заводі збирають?)) Воха: користуюся Gorenje GBF 50T/V9 менше місяця |
екорежим займає багато місця Андрей Б.: користуюся Gorenje GBF 50T/V9 більше року |
Зроблений у Словенії. Виробник дає 2 роки гарантії на тен і схему управління ним, і 5 років гарантії на накопичувальний бак. Гарно виглядає. Суворий класичний дизайн сподобався мамі. Спритно працює. Бак холодної води прогрівається повністю, тобто до 75 градусів за дві години 15 хвилин. Має два тени, кожен потужністю 700 Вт. Причому тени в цьому бойлері встановлені "сухі". Вони не мають своєї міцної стіни, а гріють воду через стінку емальованого бака. Така конструкція вигідна з кількох причин: по-перше, сам тен можна замінити не розбираючи бак, а просто знявши нижню кришку; по-друге на самому тені не осідає вапняний накип і, отже, тепловіддача не падає з часом; по-третє, подібні тени в порівнянні зі звичайними мають більший термін служби. У схемі ці тени включені паралельно, що підвищує загальну надійність і значно знижує ймовірність повного виходу з експлуатації з електричних причин. Крім надійної електрики бойлер має захист від перегріву, підвищеного тиску та захист від замерзання. Також є стрілочний термометр, що дуже приблизно показує температуру води в баку. Модель, загалом досить проста, без особливих наворотів. А ціна за неї виставлена вищою, ніж у більшості конкуруючих марок. На мою думку, ціна завищена на 10-15 відсотків. |
Модификації Gorenje GBF 50T/V9
Ціни на Gorenje GBF 50T/V9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBF 50T/V9 | від 6 445 грн. | 3 пропозиції | ||
Gorenje GBF 80T/V9 | від 7 140 грн. | 4 пропозиції | ||
Gorenje GBF100T/V9 | від 8 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Gorenje GBF 150 T/V9 | від 9 418 грн. | 28 пропозицій |
50 літрів вистачає для прийняття душу двом людям поспіль. Якщо митись швидко, то вистачить і третій людині. Для миття посуду взагалі з лишком. Тримає температуру дуже довго, можна спокійно відключати вдень, з метою економії (але не варто цим зловживати).
Є датчик температури, але на нього можна подивитися лише раз, а потім забути про нього, т.к. бак важить майже під стелею, і слабо видно, що там показує.
Головний плюс у тому, що можна вибрати меншу температуру нагріву води. Переключивши "важіль" у позицію Е (Еко-режим), вода нагріватиметься до 55 градусів. Звичайно, тут є свої плюси та мінуси. Плюси в тому, що буде витрачатися менше електроенергії (хай живе економія), і вода нагріватиметься набагато швидше. Мінус у тому, що не багатьом сподобається, коли вода буде не така гаряча (якщо ви морж, тоді це вам у плюс) – потрібно буде менше змішувати з холодною, тому що. взимку під такою температурою складніше зігрітися.