Плита Gorenje GKS 5C70 XF нержавіюча сталь (740579)
Фото 12 |
Gorenje GKS 5C70 XF нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Достатньо просунута побутова кухонна плита з газовою варильною поверхнею і місткою електричною духовкою з розширеним оснащенням, що включає включаючи рожен. Модель представлена на ринку популярним словенським брендом Gorenje у рамках сімейства пристроїв Advanced у 2022 році. Позиціонується виробником у верхній ціновий діапазон, може стати хорошим вибором для користувачів, які люблять готувати часто і різноманітно.
Плита Gorenje GKS 5C70 XF оснащена варильною поверхнею з нержавіючої сталі та оснащена надійними та стійкими чавунними ґратами. Виробником передбачено традиційний квартет газових конфорок різного діаметру: маленька на 54 мм, дві середні на 74 і 77 мм, а також велика на 99 мм. Є система автозапалювання та газ-контроль. Панель управління сформована зі звичних поворотних перемикачів та оснащена невеликим дисплеєм. Що ж до духовки, то вона електрична з корисним об'ємом на рівні 70 л. Є електрогриль, система конвекції та рожен. Передбачена можливість приготування на парі, а також функція очищення стінок камери за допомогою тієї ж пари, що значно полегшує догляд за духовкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GKS 5C70 XF нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →GORENJE GKS5C70XF | 18 698 грн. |
GORENJE GKS5C70XF | 18 605 грн. |
Gorenje GKS5C70XF | 19 888 грн. |
Плита Gorenje GKS5C70XF | 20 942 грн. |
Плита комбінована Gorenje (740579) 740579 | 19 499 грн. |
Модификації Gorenje GKS 5C70 XF
Ціни на Gorenje GKS 5C70 XF |
---|---|---|---|---|
Gorenje GKS 5C70 WF білий | від 15 660 грн. | 58 пропозицій | ||
Gorenje GKS 5C70 XF нержавіюча сталь | від 18 511 грн. | 12 пропозицій |