Плита Gorenje GKS 6C70 WF білий (740777)
Фото 12 |
Gorenje GKS 6C70 WF білий білий нержавіюча сталь |
|
Повноформатна кухонна плита з корпусом шириною 60 см, газовою варильною поверхнею на чотири конфорки та місткою духовкою. Модель була представлена на ринку в 2023 році в рамках просунутої лінійки Advanced пристроїв від популярного словенського бренду Gorenje. Варильна поверхня кухонної плити Gorenje GKS 6C70 WF має просте в очищенні емальоване покриття робочої зони, надійні та масивні чавунні решітки для сталого розміщення посуду, а також скляну кришку.
У розпорядження користувача надані чотири газові конфорки різного діаметру та потужності із зручною функцією автозапалювання. Для підвищення безпеки виробником передбачено також систему газ-контроль. Панель управління сформована зі звичних поворотних регуляторів та досить великого дисплея, передбачена можливість блокування для обмеження дитячого втручання. На окрему увагу заслуговує велика і багатофункціональна духовка. Її загальний корисний об'єм становить 71 л, з додаткового оснащення є таймер, конвекція та електрогриль. Програма очищення стін камери за допомогою пари значно полегшує догляд за плитою. Також є фірмові програми AirFry для інтенсивного запікання та FrozenBake для приготування заморожених страв. На одному з рівнів передбачені зручні телескопічні напрямні дека.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GKS 6C70 WF білий
Усі ціни 61 →Плита комбінована Gorenje GKS 6C70 WF | 18 339 грн. |
Комбінована плита Gorenje GKS6C70WF | 20 299 грн. |
Комбинированная плита Gorenje GKS6C70WF | 17 876 грн. |
Комбінована плита Gorenje GKS6C70WF | 18 501 грн. |
Gorenje GKS6C70WF | 17 925 грн. |
Модификації Gorenje GKS 6C70 WF
Ціни на Gorenje GKS 6C70 WF |
---|---|---|---|---|
Gorenje GKS 6C70 WF білий | від 17 010 грн. | 63 пропозиції | ||
Gorenje GKS 6C70 XF нержавіюча сталь | від 17 089 грн. | 16 пропозицій |