Варильна поверхня Gorenje IT 646 ORAB чорний
Фото 4 |
Gorenje IT 646 ORAB чорний білий чорний |
|
Потужна і надійна електрична індукційна варильна поверхня з незалежним управлінням, зручною сенсорною поверхнею SmartControl і функцією об'єднання конфорок AreaFlex. Призначена для вбудовування в сучасні кухонні інтер'єри, обладнана високоякісним склокерамічним підставою, матеріал якого має підвищену стійкість до утворення подряпин, потертостей і відколів. Відрізняється мінімалістичним дизайном розмітки робочих зон, що може бути важливо для гармонійної інтеграції в загальний дизайн.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії. Має чотири автоматично фокусуються зони нагріву з розмірами 21х19 см і номінальною потужністю 2100 Вт. Максимальна потужність у режимі PowerBoost може досягати 3000 Вт, чого достатньо для нагрівання до температури кипіння двох літрів води за 6 хв. Функція підігріву StayWarm збереже страви гарячими до подачі на стіл, а Stop&Go нагоді для коротких пауз, необхідних для збирання випадково потрапили на склокераміку продуктів. Для кожної з конфорок передбачена установка власного таймера (до 99 хв) з можливістю автоматичного відключення. Крім цього є незалежний загальний таймер, що подає звуковий сигнал.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje IT 646 ORAB чорний
Усі ціни 88 →Варильна поверхня Gorenje IT 646 ORA-B | 15 679 грн. |
Gorenje Gorenje IT646ORAB | 25 099 грн. |
GORENJE IT 646 ORA-B | 17 719 грн. |
Варильна поверхня індукційна Gorenje IT646ORA-B | 25 199 грн. |
GORENJE IT646ORA-B | 25 199 грн. |
Модификації Gorenje IT 646 ORAB
Ціни на Gorenje IT 646 ORAB |
---|---|---|---|---|
Gorenje IT 646 ORAW білий | від 15 599 грн. | 74 пропозиції | ||
Gorenje IT 646 ORAB чорний | від 13 860 грн. | 91 пропозиція |