Холодильник Gorenje NRK 6201 ES4 нержавіюча сталь (736282)
Фото 10 |
Gorenje NRK 6201 ES4 нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Холодильник оснащений інтелектуальною системою налаштування температурного режиму. Завдяки технології AdaptTech система охолодження підлаштовується під експлуатацію холодильника конкретно взятим Користувачем. Під час найбільш частого використання холодильного агрегату автоматика моделі робить температуру охолодження нижчою. Це дозволяє запобігти нагріванню робочої зони через завантаження нових продуктів і частого відкривання дверей.
Холодильник Gorenje NRK 6201 ES4 додатково забезпечений унікальною системою очищення повітря. Холодний потік піддається іонному очищенню за технологією IonAir, що дозволяє запобігти змішуванню запахів і уповільнює процес бактеріального обсіменіння. Температурний режим регулюється за рахунок системи MultiFlow 360, яка розбиває подачу холоду на безліч окремих потоків. Щоб підвищити продуктивність відведення тепла, використовується система Multi 3D. холодне повітря переміщається не за рахунок конвекції, а за допомогою вбудованого вентилятора. Це високопродуктивний і функціональний холодильник, який робить процес зберігання продуктів дуже простим, зручним і безпечним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje NRK 6201 ES4 нержавіюча сталь
GORENJE NRK6201ES4 | 18 899 грн. |
Холодильник Gorenje nrk6201es4 | 19 882 грн. |
Холодильник Gorenje NRK6201ES4 | 17 216 грн. |
Холодильник Gorenje NRK 6201 ES4 | 19 382 грн. |
Холодильник GORENJE NRK 6201 ES4 (HZF3568SCD) | 18 999 грн. |
Модификації Gorenje NRK 6201 ES4
Ціни на Gorenje NRK 6201 ES4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6201 EW4 білий | від 17 489 грн. | 5 пропозицій | ||
Gorenje NRK 6201 ES4 нержавіюча сталь | від 17 216 грн. | 5 пропозицій |