Бойлер Gorenje OGBS 120 ORV9 (484400)
Фото 3 |
Gorenje OGBS 120 ORV9 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje OGBS 120 ORV9
Усі ціни 9 →Водонагрівач Gorenje OGBS 120ORV9 | 11 600 грн. |
Бойлер tiki Supr sd 120v9 (ogbs120orv9) | 14 029 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Tiki Supr SD 120V9 OGBS1 | 15 789 грн. |
Бойлер GORENJE OGBS 120 OR/V9 | 15 295 грн. |
Водонагрівач Gorenje OGBS120ORV9 | 14 699 грн. |
ще 4 пропозиції
Швидко гріє воду, довго тримає температуру. Трохи громіздкий, але самі вибирали:) Валерій O.: користуюся Gorenje OGBS 50 ORV9 кілька місяців |
У моєму розумінні водонагрівач має бути зручним, надійним та економічним. Додатково мені ще потрібно було вибрати модель досить містку 80-літрову, але не широку і з невеликою глибиною. Зірки та мої уподобання зійшлися на це моделі Горіння. Коштує вона дорого, але зате і марка заслужена і розміри корпусу відповідні. Зроблено цей водонагрівач у Словенії, тобто у Євросоюзі. На мою думку, це вагомий плюс, тому що виробляти в Євросоюзі не надто якісний товар просто невигідно. Бак місткий, 80-літровий. Нам на сім'ю із трьох осіб при економному використанні вистачає. Сама ємність для води зроблена з товстого листа холоднокатаної сталі, має пристойну жорсткість та подвійний захист від корозії. Перший бар'єр від іржі - це шар захисної емалі, але навіть якщо вона від часу або різкого перепаду температур тріскається, то іржі все одно не буде - в роботу вступає захисний магнієвий анод. Воду гріють два сухих ТЕНу. Від звичайних вони відрізняються тим, що не контактують із водою безпосередньо, а вставляються у спеціальні сталеві колби та гріють воду через їхню стінку. Може це не найкраще рішення з точки зору теплопередачі, але замінити такий ТЕН у разі його поломки можна не розбираючи бак, тобто швидко і без небажаних наслідків. Воду може гріти до 85 градусів і це добре, тому що така температура знищує бактерії, що живуть у воді. Температур показує зручний світлодіодний індикатор, який видно навіть у темряві. Загалом нам водонагрівач дуже сподобався. Головний мінус це дорожнеча, але оскільки це апарат для тривалої роботи, я вирішив не скупитися. Ще іноді при нагріванні чути тихе шипіння, але звук тихий і нікому не заважає. |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
anonim
24 листопада 2021, 00:24
Самопроизвольное нагрелся до максимальной температуры и отключился. #
Теперь мигает индикатор, кратковременно три раза. Какие причины неполадки? В эксплуатации один месяц.
anonim
28 лютого 2019, 20:23
Новый но не включается #
Смотировпл новый а он не работает отдал 7500 нагрев не включается ние один индикатор не горит кнопка включения второго тена только для красоты так как тены запаралелены походу деньги на ветер?
24 вересня 2023, 09:58
Табло диодов мигает 2 быстрых #
Табло мигает 2 быстрых и наработает бойлер.
После чистки и установки нового анода перестал работать, табло с диодами мигают постоянно 2 быстрых.
Что может быть?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Gorenje OGBS 120 ORV9
Ціни на Gorenje OGBS 120 ORV9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje OGBS 50 ORV9 | від 9 085 грн. | 20 пропозицій | ||
Gorenje OGBS 80 ORV9 | від 10 075 грн. | 14 пропозицій | ||
Gorenje OGBS 100 ORV9 | від 10 485 грн. | 21 пропозиція | ||
Gorenje OGBS 120 ORV9 | від 11 600 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Воду нагріває швидко, сім'ї з 3-4 осіб можна помитися по черзі під душем без проблем - встигає догрівати протягом процесу.
Гріє тихо, довго тримає температуру при відключенні світла, годин 7-10 без проблем. Зовні бойлер є абсолютно холодним, так що ізольований добре, як термос.
50-літровий виявився досить громіздким, на відстані від стіни до передньої грані.
Управління однією кнопкою дуже просте, на шкалі нагріву намальовані піктограмки.