Масляний обігрівач Gorenje OR 2300 PEM 11 секц 2.3 кВт
Фото 3 |
Gorenje OR 2300 PEM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje OR 2300 PEM 11 секц 2.3 кВт
Усі ціни 6 →Gorenje OR 2300 PEM | 5 680 грн. |
Gorenje OR2300PEM | 5 290 грн. |
Масляний обігрівач GORENJE OR2300PEM | 5 599 грн. |
Масляний обігрівач Gorenje OR2300PEM | 5 995 грн. |
Олійний радіатор GORENJE OR 2300 PEM | 6 099 грн. |
Gorenje OR 2300 PEM OR2300PEM | 6 099 грн. |
Масляні обігрівачі займають не найбільш вагомі позиції в широкому асортименті побутової техніки для дому від словенського бренду Gorenje. Однак з настанням холодів на них звертає пильний погляд маса споживачів, які шукають ефективне і функціональне рішення в красивій «обгортці».
Максимальна комплектація
З натовпу однолітків модель виділяє наявність невеликого екрану. Він служить для установки 24-годинного таймера, вибору бажаного рівня підтримуваної температури (у діапазоні від 5 до 35°С) і перемикання між режимами обігріву. На додаток до роботи в стандартному режимі (1000/1300/2300 Вт), в електронний «мозок» опалювального приладу вшиті програми енергозбереження (підтримання у приміщенні температури близько 22°С) і захисту від замерзання (запобігає промерзання стін в неопалюваному приміщенні, не даючи стовпчику термометра впасти нижче значення 5°С).
Віддалене управління
Щоб зайвий раз не вставати з насидженого місця, управління всіма функціями масляного радіатора може здійснюватися з пульта ДУ. Він входить в комплектацію опалювального приладу, також в коробку з пристроєм покладені поворотні ролики для зручності переміщення по підлозі. Їх знадобиться встановити самостійно на етапі підготовки обігрівача до першого запуску.
Символ якості
Поворотні колеса і відсік для намотування мережевого шнура давно стали обов'язковими атрибутами масляних радіаторів. Обидва ці елементи, так само як і вся інша конструкція Gorenje OR 2300 PEM, відрізняються якісною збіркою і високою надійністю. Єдине «але» — завищена вартість моделі, яка цілком виправдовується розширеною функціональністю.