Бойлер Gorenje TG 100 NG
Відео 25 |
Gorenje TG 100 NG |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje TG 100 NG
Водонагрівач Gorenje TG100NGV9 | 5 790 грн. |
GORENJE TG100NGV9 | 6 099 грн. |
Бойлер Gorenje TG100NGV9 | 7 299 грн. |
Бойлер електричний Gorenje TG100NGV9 | 7 550 грн. |
Бойлери електричні Gorenje TG 100 NG 100 л (515298) | 8 316 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gorenje TG 100 NG
Ціни на Gorenje TG 100 NG |
---|---|---|---|---|
Gorenje TG 50 NG | від 4 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Gorenje TG 80 NG | від 5 290 грн. | 10 пропозицій | ||
Gorenje TG 100 NG | від 5 790 грн. | 5 пропозицій | ||
Gorenje TG 200 NG | від 12 075 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →