Бойлер Gorenje TGR 30 SNGV9 (481697)
Відео 1Фото 2 |
Gorenje TGR 30 SNGV9 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje TGR 30 SNGV9
Усі ціни 16 →Водонагрівач Gorenje TGR30SNGV9 | 4 855 грн. |
Gorenje Gorenje TGR 30 SNG V9 | 4 854 грн. |
Бойлер Gorenje TGR30SNGV9 | 5 150 грн. |
Бойлер Gorenje tgr 30 sngv9 | 5 244 грн. |
GORENJE TGR30SNGV9 | 4 999 грн. |
ще 11 пропозицій
0 0 1 3 |
Шукали вузький бойлер, бо хотіли помістити його між трубою та стіною, тому вибрали цю модель. Вставши як треба, дійсно дуже вузький 34см. потрібно місце знизу для підведення труб. Нагріває досить швидко. Вузький, якщо потрібний саме такий бойлер. Мокрий тен, але наскільки я шукав, то у всіх вузьких бойлерів – мокрий тен. Микита: користуюся Gorenje TGR 80 SNGV9 кілька місяців |
Встановив два тижні тому. Місце відігравало вирішальну роль, тому вибрав саме цю модель. Встав тютя в тютю. До речі, по глибині він дещо більший за шириною за рахунок заднього кріплення і термометра спереду - близько 350 мм. Десь читав, що галасливий. Взагалі не чую, як він працює, живе своїм життям. Воду гріє справно, нарікань немає. Корпус трохи теплий, що говорить про хорошу теплоізоляцію. Термометр так, не зовсім збігається з виставленою позицією на регуляторі, але інтуїтивним шляхом все підганяється під потребу. На рахунок довговічності - сусід встановлював собі такий самий чотири роки тому, нарікань не має. Сантехнік, який виробляв установку так само приємно відгукувався про цю модель. Розглядав ще варіант установки Атлантика (там також є схожа модель слім), але досвід сусіда та рекомендація сантехніка зробили свою справу. Останній про Атлантиків відгукувався добре, але модель слима, на його думку, у Атлантика не дуже вдала. Не знаю чи це так, але за що купив так би мовити. Для себе перевагою перед Атлантиком побачив у можливості вищої температури нагрівання води – 75 проти 65 градусів. Є ще варіант від Теsy, на мене так набагато цікавіше - два сухі тени, але він більш габаритний. У моєму випадку габарити мали вирішальне значення. Усім успішного вибору. А Київенерго цапи! тонкий, безшумний. чи не виявив. користуюся Gorenje TGR 50 SNGV9 менше місяця |
Близько п'яти років ми з дружиною прожили без водонагрівача, різного роду профілактичні відключення для дорослої людини це не більш ніж незначний дискомфорт. Але оскільки на початку березня у нас народилася довгоочікувана дитина, то довелося страхуватись. Влітку (у червні) воду все одно відключать як мінімум на місяць, тому без такого бойлера і з дитиною буде проблематично. Це так звана "вузька" модель із шириною та глибиною в 34 сантиметри. Нічого габаритнішого в нашому випадку у ванну кімнату просто не поміщалося, а інших місць для встановлення теж не було. В іншому на вигляд це звичайнісінький накопичувальний водонагрівач. У нього звичайний занурювальний двокіловатний ТЕН, який дозволяє порівняно швидко нагрівати весь 50-літровий об'єм води. Якщо це холодна зимова вода, то чекати доводиться близько двох годин. Сталевий бак має досить товсту стінку та надійний захист внутрішньої поверхні від корозії. Причому захист двоступінчастий. Працює як спеціальне покриття з термостійкої емалі, не схильної до розтріскування, так і великий магнієвий анод, що забезпечує додатковий електрохімічний захист. Температура води встановлюється диском-регулятором. Система проста, стійка до дурнів і на відміну від електроніки не чутлива до стрибків напруги в мережі. На максимумі вода гріється до 75 градусів, але оптимальними з точки зору теплових втрат є 55. Вироблено цей бойлер у Сербії, тобто в Європі і гарантія у нього повноцінна дворічна, не подружжя дешевих китайських виробів. Висока вартість. Чи не годиться як швидкий резерв гарячої води. Адже після його включення потрібно ще чекати як мінімум годину, щоб отримати справді теплу воду. Термометр у верхній частині перехідних режимах часто промахується і показує температуру більшу, ніж у реальності. |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Gorenje TGR 30 SNGV9
Ціни на Gorenje TGR 30 SNGV9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje TGR 30 SNGV9 | від 4 854 грн. | 16 пропозицій | ||
Gorenje TGR 50 SNGV9 | від 5 139 грн. | 13 пропозицій | ||
Gorenje TGR 65 SNGV9 | від 5 450 грн. | 20 пропозицій | ||
Gorenje TGR 80 SNGV9 | від 6 079 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →