Витяжка Gorenje TH 60 E3 X нержавіюча сталь (735407)
Фото 7 |
Gorenje TH 60 E3 X нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje TH 60 E3 X нержавіюча сталь
Усі ціни 63 →Gorenje Gorenje TH60E3X | 5 147 грн. |
Витяжка телескопічна Gorenje TH 60E3 X | 3 799 грн. |
Кухонна витяжка Gorenje TH60E3X | 5 199 грн. |
Витяжка телескопічна Gorenje TH60E3X | 3 299 грн. |
Вытяжка телескопическая Gorenje TH60E3X | 2 980 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje TH 60 E3 X
Ціни на Gorenje TH 60 E3 X |
---|---|---|---|---|
Gorenje TH 60 E3 W білий | від 4 268 грн. | 66 пропозицій | ||
Gorenje TH 60 E3 X нержавіюча сталь | від 2 895 грн. | 66 пропозицій | ||
Gorenje TH 60 E3 B чорний | від 2 604 грн. | 74 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →