Витяжка Gorenje WHI 649 EXGW білий
Відео 1Фото 4 |
Gorenje WHI 649 EXGW білий 2020 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje WHI 649 EXGW білий
Усі ціни 92 →Gorenje Gorenje WHI649EXGW (WHI 649 EXGW) | 10 889 грн. |
Витяжка пристінна Gorenje WHI 649 EXGW | 9 042 грн. |
Кухонна витяжка Gorenje WHI649EXGW | 10 999 грн. |
Gorenje WHI 649 EXGW | 8 685 грн. |
Витяжка похила Gorenje WHI649EXGW | 6 633 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gorenje WHI 649 EXGW
Ціни на Gorenje WHI 649 EXGW |
---|---|---|---|---|
Gorenje WHI 649 EXGW білий | від 5 880 грн. | 94 пропозиції | ||
Gorenje WHI 649 EXBG чорний | від 6 021 грн. | 70 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →