Мікрохвильова піч Gotze & Jensen MO801K чорний
Gotze & Jensen MO801K 2021 рікавтоприготування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gotze & Jensen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gotze & Jensen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gotze & Jensen MO801K чорний
Мікрохвильова піч з грилем Gotze & Jensen MO801K | 5 310 грн. |
Мікрохвильова піч Gotze & Jensen MO801K чорний | 4 968 грн. |
Мікрохвильова піч з грилем Gotze & Jensen MO801K | 6 372 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →