Набір інструментів GRAD Tools 6003015
Відео 2Фото 4 |
GRAD Tools 6003015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAD Tools 6003015
Усі ціни 6 →Grad Grad Start 46 шт. (6003015) | 675 грн. |
Grad Набор насадок торцевых и биты Grad 1/4" 46 шт Start (6003015) | 675 грн. |
Набір насадок торцевих і біти 1/4 "46шт Start Grad (6003015) | 675 грн. |
Набір насадок торцевих і біт Grad Start 1/4" 46 шт. у кейсі (6003015) | 675 грн. |
Набір торцевих насадок і біти 1/4" 46шт Start GRAD (6003015) | 675 грн. |
Набір інструментів Grad Start 46 шт. (6003015) | 628 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →