Набір інструментів GRAD Tools 6003175
Фото 5 |
GRAD Tools 6003175 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAD Tools 6003175
Усі ціни 8 →Grad набор насадок торцевых и биты ¼" ½" 94шт Start Grad (6003175) | 1 904 грн. |
Набір інструментів Grad Start 1/4" 1/2" 94шт (6003175) | 1 624 грн. |
Grad Grad Start 94 шт. (6003175) | 1 958 грн. |
Grad Набор насадок торцевых и биты Grad 1/4" 1/2" 94 шт Start (6003175) | 1 958 грн. |
Набір насадок торцевих і біти 1/4 ", 1/2" 94шт Start Grad (6003175) | 1 958 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →