Набір інструментів GRAD Tools 6004245
Відео 1Фото 6 |
GRAD Tools 6004245 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAD Tools 6004245
Усі ціни 8 →Набір інструментів Grad 1/4" 1/2" 72шт (6004245) | 1 638 грн. |
Grad Grad 72 шт. (6004245) | 1 591 грн. |
Grad Набор насадок торцевых и биты Grad ? ? 72шт (6004245) | 1 591 грн. |
Набір насадок торцевих і біт 1/4 ", 1/2" 72шт Grad (6004245) | 1 591 грн. |
Набір інструментів GRAD Tools 6004245 | 1 375 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →