Набір інструментів GRAD Tools 6004265
Відео 2Фото 6 |
GRAD Tools 6004265 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAD Tools 6004265
Усі ціни 13 →Grad набор насадок торцевых и биты ¼" ½" 94шт Grad (6004265) | 2 290 грн. |
Набір інструментів Grad 1/4" 1/2" 94шт (6004265) | 2 298 грн. |
Grad 1/4 "1/2" 94 шт в кейсі (6004265) | 2 356 грн. |
Grad Grad 94 шт. (6004265) | 2 356 грн. |
Набір інструментів GRAD Tools 6004265 | 2 036 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →