Компресор GRAD Tools 7043945 50 л мережа (230 В)
Фото 10 |
GRAD Tools 7043945 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAD Tools 7043945 50 л мережа (230 В)
Усі ціни 12 →Компрессор Grad Tools 7043945 2.5кВт 435л/мин 50л | 14 490 грн. |
Компресор Grad V 2.5кВт 455л/хв 10бар 50л (7043945) | 12 332 грн. |
Компресор Grad V 2.5кВт 435л / хв 8бар 50л (2 крана) (7043945) | 14 870 грн. |
Компресор Grad V 2.5кВт 435л/хв 8бар 50л (2 крана) (7043945) V 2.5кВт 435л | 12 848 грн. |
Компресор Grad V 2.5 кВт 435 л/хв 8 бар 50 л (7043945) 7043945 | 14 870 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →