Ковзани GRAF SKATES Bolero
Фото 5 |
GRAF SKATES Bolero |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAF SKATES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAF SKATES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAF SKATES Bolero
Усі ціни 22 →Ковзани GRAF Traveler black дорослі, Розмір 45, чорний, BOLERO-MB-45 | 4 242 грн. |
Ковзани GRAF Bolero black дорослі, Розмір 41, чорний, BOLERO-MB-41 | 4 242 грн. |
Ковзани GRAF Bolero white дорослі, Розмір 38, білий, BOLERO-MW-38 | 4 242 грн. |
Ковзани GRAF Bolero white дитячі, Розмір 31, білий, BOLERO-KW-31 | 2 659 грн. |
Ковзани GRAF Traveler black дорослі, Розмір 44, чорний, BOLERO-MB-44 | 4 242 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →