Ковзани GRAF SKATES Super 035
Фото 4 |
GRAF SKATES Super 035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAF SKATES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAF SKATES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAF SKATES Super 035
Усі ціни 14 →Ковзани GRAF Super 035 дитячі, Розмір 26, чорний, G035-K-26 | 1 911 грн. |
Ковзани GRAF Super 035 дитячі, Розмір 30, чорний, G035-K-30 | 1 911 грн. |
Ковзани GRAF Super 035 підліткові, Розмір 34, чорний, G035-34 | 1 927 грн. |
Ковзани GRAF Super 035 підліткові, Розмір 33, чорний, G035-33 | 1 927 грн. |
Ковзани GRAF Super 035 підліткові, Розмір 38, чорний, G035-38 | 1 927 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →