Ковзани GRAF SKATES Supra 735
Відео 2Фото 1 |
GRAF SKATES Supra 735 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAF SKATES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAF SKATES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAF SKATES Supra 735
Ковзани GRAF Supra 735 дорослі, Розмір 7.5 EE (41), чорний/сірий, G735-75E | 6 918 грн. |
Ковзани GRAF Supra 735 дорослі, Розмір 7.5 D (41), чорний/сірий, G735-75D | 6 918 грн. |
Хокейні ковзани GRAF Supra 735 Sr Дорослі | 8 690 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →